אודות

שמי אלכס שחם, תושב כפר ורדים בגליל המערבי. חי בזוגיות ארוכת שנים עם בת זוג אהובה שבזכותה הפכתי לתושב האזור ("אני פה בגלל אשתי"). אב גאה מאוד לשלושה ילדים בוגרים, אהובים, ומקסימים. הכשרתי המקצועית עשירה מאוד. בוגר אוני' ת"א בראיית חשבון וכלכלה. בוגר קורס דירקטורים מי"ל (המרכז הישראלי לניהול), בוגר עשרות קורסים של לימודי תעודה, השתלמויות, קורסים, וסדנאות, במוסדות שונים: אוני' תל אביב, אוני' בר אילן, מכון ההשתלמויות של לשכת רואי החשבון, מכון היצוא, ועוד. היות ואני אוהב ללמוד ולהרחיב ידע, אני ממשיך כל הזמן ללמוד ולהתפתח במגוון לימודי תעודה, קורסים, השתלמויות, סדנאות, וימי עיון. כל אלו יוצרים עבורי 'ארגז כלים' עשיר ונהדר. ארגז המאפשר לי לסייע לבעלי עסקים, (גם משפחות בעת הצורך), להתמודד עם מגוון אתגרים. בנוסף ללימודיי האקדמיים והאחרים, צברתי גם ניסיון מקצועי עשיר, על פני שנים רבות, בזכות מגוון רחב של עיסוקים:

בנוסף לתחומים מקצועיים 'טהורים', עברתי הכשרות גם בנושאים מקצועיים הנוגעים בפן האנושי, ובהם: קורס נאמנות, קורס בוררות, קורס גישור, וכן קורסים בתחומי צמיחה והתפתחות אישית. NLP, אינטליגנציה רגשית, תקשורת בין-אישית, אינם זרים לי….

לדוגמאות בלבד של חלק קטן מההכשרות שעברתי לחץ כאן.

אלו מאפשרים לי להבין את האחר. לדעת מהיכן אתה בא ולאן אתה שואף להגיע, ולסייע בדרך.

המשך התפתחותי האישית, מאפשרת לי להשתפר כל הזמן ולהיות כל הזמן גרסה טובה יותר של עצמי.

זה גם מאפשר לי להבין טוב יותר אנשים אחרים ונקודות מבט שונות, ולסייע לבעלי עסקים אחרים,  המתמודדים כמו כולנו  עם אתגרים, אי-וודאות, חששות, ופחדים.  

כולם בני אדם וברור ש "אנשים עושים עסקים עם אנשים".

UVP Unique Value Proposition

בזכות מגוון התפקידים הרחב שמילאתי לאורך השנים, והתחומים השונים בהם עסקתי, הפכתי למומחה שמסוגל להבין, לקשר, לגשר, לספק ליווי ולתת מענה שלם במגוון התחומים: מימון, השקעות ריאליות, תמחיר, מיסוי ישראלי, מיסוי בינלאומי, כלכלת משפחה, משפט מסחרי, דיני תאגידים, מכירות ושיווק.

פעילותי נפרסת כיום בשלושה מישורים:

תל אביב

בעלים של משרד רואי חשבון בתל אביב, שהקמתי ומנוהל ביחד עם שותף וחבר יקר. פעילותי המקצועית מתמקדת בעיקר בתחום היעוץ וליווי עסקי.

צפון

יועץ ומלווה חברות, עסקים, ויזמים בדרכם המקצועית.

התנדבות

פעילות התנדבותית, מתוך הבנה וידיעה ש "הנותן מקבל". חלק מהפעילות הינה התנדבות ללא תשלום, ובחלקה בתמורה לתשלום סמלי, ההופך את המקבל לרציני בהתייחסותו למה שקיבל.

תעודות

"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד, היא ליצור אותו"